Реалізація цінностей із Державного фонду дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння України здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 7 травня 1998 р. № 653 «Про порядок продажу дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння з Державного фонду дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння».

Держсховище 29 березня 2023 року проводить аукціон з продажу дорогоцінного каміння органогенного утворення – бурштину в електронній ситемі продажу «Прозорро.Продажі». https://prozorro.sale

На перші торги виставляється 15 лотів необробленого та обробленого каміння. Інформація щодо складу лотів, дати та часу проведення аукціону, вимог до учасників наведена в розділі «Останні новини».

Держсховище 03 квітня 2023 року проводить аукціон з продажу дорогоцінного каміння органогенного утворення – бурштину через електронну ситему продажу «Прозорро.Продажі». https://prozorro.sale

На перші торги на аукціон за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій виставляється 11 лотів необробленого каміння. Інформація щодо складу лотів, дати та часу проведення аукціону, вимог до учасників наведена в розділі «Останні новини».